• +48 600 03 33 68
  • info@słowni.pl

Tekst na strony www. Jaki powinien być?

Tekst na strony www. Jaki powinien być?

Słowni.pl No Comment

Słowni.pl - Twój sukces, nasza satysfakcja.

Słowni.pl – Twój sukces, nasza satysfakcja.

 

Tekst na strony www. Jaki powinien być?

 

Wydawałoby się, że każdy potrafi pisać. Jednakże przekazywanie jasnego komunikatu wcale nie jest ani proste, ani oczywiste. Jest kilka elementów, które należy uwzględnić, aby tekst był wartościowy i spełniał właściwą rolę na Twoich stronach internetowych.

 

 

 

JASNO

Dobry copywriter  potrafi opisać najbardziej skomplikowane rzeczy w sposób przejrzysty i przystępny dla czytelnika. W ten sposób każdy szybko znajdzie informacje, które go interesują.

RZECZOWO

Tekst musi być rzeczowy. Nie warto umieszczać na stronach internetowych treści, w których trzeba szukać kluczowego elementu. Meritum musi był jasne i łatwe do znalezienia. Dlatego też, przysłowiowe „lanie wody” w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem.

CZYTELNIE

Tekst będzie bardziej przejrzysty i łatwiej będzie znaleźć clue wypowiedzi, jeśli całość treści zostanie podzielona. Warto wykorzystywać śródtytuły, punktatory itp.

POPRAWNIE JĘZYKOWO

Opublikowany na stronach internetowych tekst świadczy o Tobie – właścicielu strony, bloga czy portalu. Błędy językowe, interpunkcyjne czy ortograficzne zawsze wskazują na brak profesjonalizmu.

 

Podsumowując, nawet jeśli na swoich stronach piszesz o piłach mechanicznych zadbaj o dobry, poprawny tekst. Pokażesz siebie, swoje zainteresowania czy swój biznes we właściwym świetle. Warto zatrudnić do tego celu specjalizujące się w copywritingu internetowym firmy. Słowni.pl to gwarancja najwyższej jakości treści. Z naszymi teksami będziesz uchodził za profesjonalistę w każdym calu. A to zawsze PROCENTUJE.